Zlevněné zboží Pouzdro Apple Smart Folio pro 12.9-inch iPad Pro Modrá

Pouzdro Apple Smart Folio pro 12.9-inch iPad Pro Modrá - 14% sleva


Pouzdro Apple Smart Folio pro 12.9-inch iPad Pro  Modrá

Zboží již není dostupné


Pouzdro Apple Smart Folio pro 12.9-inch iPad Pro Modrá z kategorie počítače a kancelář, počítačové příslušenství, pouzdra pro tablet pc a čtečky eknih, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Patro a budete spokojení s dodaným Pouzdro Apple Smart Folio pro 12.9-inch iPad Pro Modrá .

Apple Smart Folio je pouzdro pro iPad Pro 12,9" 3. a 4.generace. Smart Folio je vyrobený z jediného kusu polyuretanu, chrání přední stranu zařízení a podšívka z mikrovlákna zase udrží displej v čistotě. Při otevření iPad probudí a při zavření ho ukolébá do režimu spánku. Přeložením do různých pozic se ze Smart Folia rázem stane stojánek n...a čtení, sledování videí, psaní nebo videohovory přes FaceTime. Stabilitu zajistí přilnavý magnetický pant, který iPad dokonale ukotví na místě. Hlavní přednosti Ochrana zařízení Praktické polohování Funkce automatického probuzení/uspání při otevření nebo zavření pouzdra Specifikace Značka: Apple Model: Smart Folio Určení: pouzdro Kompatibilita: iPad Pro 12,9" (4.generace), iPad Pro 12,9" (3.generace) Materiál: polyuretan Barva: modrá Hmotnost: 190 g

Produkt je výrobek značky Apple ,distribuovaný s EAN kódem 190199601024.

Sdílejte obsah s přáteli

Podívejte se na zlevněné podobné kusy jako je Pouzdro Apple Smart Folio pro 12.9-inch iPad Pro Modrá